Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Banner Sahteciligine Son

2 posters
YazarMesaj
doublemaniac
Yeni Üye
Yeni Üye
doublemaniac

Nerden Nerden : İsT.
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 58
+Rep Gücü :D +Rep Gücü :D : 42
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/05/10

Banner Sahteciligine Son Empty
MesajKonu: Banner Sahteciligine Son   Banner Sahteciligine Son EmptyC.tesi Mayıs 22, 2010 8:47 am

Uzun Bir Süreden Beridir Bedava Sitemdeyim.Kimi Zaman Forumda Kimi Zamanda Yönetim Paneline Girip Çıkıyorum.Neden Olduğunu Bilmiyorum.Fakat İnsanlar Siemdeki Graf,kleri Sürekli Çalıyordu.Aklıma Şöyle Bir Fikir Geldi.Öncelikle Yaptığım Tüm Çalışmaların Hepsini Bedava Sitemin Kendi Upluad Bölümünden Upload Ettim.Sonrada Yeni Upload Ettiklerimi Eskileriyle Dğeiştirdim.Birinin Benden Birşey Çaldığını Görünce O Kişiyle Uğraşmak Yerinde;Bir Banner Yapıp Üzerine Adult REsimler Koydum.Bu Bannerıda Benden Çalınan Grafiğin Adı Koydum.Yani Eğer Biri Sizden mrraffy.png Resmini Çalıyorsa İlk Olarak Yapılan mrraffy.png Grafiğini Silin.Daha Sonrada Adult Resmi:mrraffy.png olarak upload edin.Kaydet Dediğinizde Eğer Sizden Biri mrraffy.png Bannerını Çalmışsa.O Kişinin Sİtesinde Sizin Yayınladığınız Adult Resimler Yer Alacak.Bir Süre Sonrada Bu Kişinin Sitesi Silinecek.DENEYİN!!
http://double-maniac.tr.gg
raffy
Banned
Banned
raffy

Nerden Nerden : Nereye Birader
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 94
+Rep Gücü :D +Rep Gücü :D : 10
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/05/10
Ruh Hali Ruh Hali : Banner Sahteciligine Son Neseli10

Banner Sahteciligine Son Empty
MesajKonu: Geri: Banner Sahteciligine Son   Banner Sahteciligine Son EmptyPaz Mayıs 23, 2010 2:59 pm

Bunu Ben Kendim Yamzıştım.Neden İzinsiz Alıyorsun Ki...

Banner Sahteciligine Son
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tr.Gg nin yeni gözdesi Banner Değişim Ağı Nasıl Kurulur?
» Banner İstiyorum..
» Banner İstiyorum
» Banner Veya Logo İstemeden Önce Okuyunuz..
» Acil Bir Banner İstiorum İçeri Bakın...